||SAFVET 7. SINIFLAR||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||SAFVET 7. SINIFLAR||

Vatan Sevdalısı Yiğitlerin Mekanı...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

En Komik Fıkralar

+2
-KaDeR-
e-nder
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

Site İçindeki Faaliyet Puanınız :
En Komik Fıkralar Left_bar_bleue500 / 100500 / 100En Komik Fıkralar Right_bar_bleue

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:10 pm

KARNE
Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Left_bar_bleue500 / 100500 / 100En Komik Fıkralar Right_bar_bleue

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:11 pm

ETMEZSEN ETME
Adamın biri, bir gün ağacın altında namaz kılıyormuş. Ağaçta bulunan başka biri de onu izliyormuş. Namazını bitiren adam daha sonra namazının kabul olması için Allah'a dua etmeye başlamış. - "Allahım sen namazımı kabul et." Ağaçtaki adam: - "Etmem", diye cevap vermiş. Adam şaşırmış. Tekrarlamış: - "Allahım sen kıldığım namazı kabul et." - "Etmem." Adamın şaşkınlığı iyice artmış. Yine: - "Allahım sen namazımı kabul et", demiş. Ağaçtaki adam tekrar: - "Etmem", deyince adam sinirlenmiş. - "Etmezsen etme. Zaten abdestsiz kılmıştım."
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:44 pm

Bir İngiliz vampir, bir Fransız vampir, bir de vam-
pir Temel uçakla gidiyorlarmış...Bir süre sonra İngiliz vampir aralarından ayrılmış, aşağılara dalmış...Bir süre sonra geri gelmiş ki ağzı yüzü kan
içinde...Sormuşlar:
-Ne oldu, nereye gittin?
-Şu aşağıdaki beyez evi gördünüz mü?
-Gördük...
-Onun yanında uyuyan küçük çocuğu gördünüz mü?
-Gördük...
-İşte ben o çocuğun kanını içtim, galdim...
Yolculuk devam eder. Bir süre sonra Fransız vam-
pir de aynı şekilde aşağılara gider ve geldiğinde onun da yüzü gözü kan içindedir...Yine sorarlar:
-Nereye gittin?
-Şu aşağıdaki ağacı gördünüz mü?
-Gördük...
-Onun yanındaki küçük kutuyu gördünüz mü?
-Gördük...
-O kutuya yaslanmış yatan adamı gördünüz mü?
-Gördük...
-İşte ben o adamın kanını içtim, geldim...
Yolculuk devam eder...Bir süre sonra vampir Temel yine aynı şekilde ayrılır ve o da ağzı yüzü kan
içindegeri gelir. Ona da sorarlar:
-Nereye gittin?
-Şu aşağıdaki evi gördünüz mü?
-Gördük...
-Peki onun yanındaki direği gördünüz mü?
-Gördük...
-İşte ben o direği göremedim!...
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:46 pm

Fil Sütü
İki arkadaş teneffüste konuşuyorlardı :
-Bugün bir bebek gördüm, fil sütü içerek bir haftada yedi kilo almış.
-Çok tuhaf.Kimin bebeğiymiş bu.
-Filin!...
http://safvetliler.eniyiforum.net
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:47 pm

Şart Mı?
Karadenizli Başbakan olmayı tutturmuş :
-Başbakan ben olacağım!...
Memleketin halini bilen saf bir arkadaşı iyi niyetle uyarmış :
-Yahu sen deli misin?
Karadenizli lafını esirger mi :
-Şart midur?
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:48 pm

İki sarhoş mezarlığın duvarına yaslanmış içiyorlarmış,
birden karşıdan bir cenaze görünmüş.

Sarhoşlardan biri merak edip, gidip sormuş:

-"Nesi vardı? Neden öldü?"

-"Bu adam hep içerdi, hep sarhoş gezerdi, ayyaşın biriydi!" cevabı üzerine,
arkadaşının yanına gidip,

-"O da bizim gibi çok içiyormuş" der. Korkan iki arkadaş içmeye ara
verirler.

Biraz sonra başka bir cenaze görünür köşeden, yine aynı sarhoş merak edip
koşar cenazenin yanına ve sorar:

-"Neden öldü?"

-"Takdir-i ilahi, hiç içki içmez- sigara bilmez bir adamdı!" der beriki..
Sarhoş, koşa koşa arkadaşının yanına gelir:

-"İçelim anasını satayım! İçenle içmeyenin arasında 5 dakika fark var!"
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 5:27 pm

ŞAKADAN HOŞLANMAM
Nasrettin hoca pazarda dalgın yürüyormuş.etrafındaki esnafları seyrediyor.bu sırada ensesine bir tokat geliyor. Hoca tökezlemiş bir kaç adım sendelemiş neyse toparlanıp sinirli bir şekilde arkasını dönmüş.

Bir bakmış ki hocanın 2 katı hayvan gibi bir adam. Hoca durmuş bir yutkunmuş önce,sonra:
- bana senmi vurdun? demiş adama.
Adam: - ben vurdum lan ne olacak demiş.
Hoca: - sakadan mı vurdun ciddiden mi? demiş
Adam: - ciddi vurdum napacan?!
Hoca: - Aman aman, öyle olsun... Cunku şakadan hiç hoşlanmam da ...
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 5:41 pm

KURUSUN
Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"
crazyenes
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
crazyenes

En Komik Fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100En Komik Fıkralar Right_bar_bleue

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:42 pm

Meclis Genel Kurul Salonu'nun giriş kapısının tamiri gerekiyormuş. Konuyla ilgili bürokrat, iki ayrı firmadan marangoz davet ederek kapıyı göstermiş, fiyat istemiş... Birinci marangoz:

"500 YTL olur bu iş." demiş... "200 YTL malzeme, 200 YTL işçilik, 100 YTL da kâr..."

Bürokrat ikinci marangoza dönmüş:

"Siz aynı işi kaça yaparsınız?"

"2500 YTL..."

"Nasıl olur bu kadar fiyat farkı?"

"1000 YTL bana, 1000 YTL size..." demiş ikinci marangoz, "500 YTL'de bu arkadaşa veririz kapıyı yapar..."
http://enes.akan96.sitemynet.com
e-nder
Yönetici
Yönetici
e-nder

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:44 pm

lol! lol! emeine saağlık çok saol enes msajların çoğalırsa seni moderatör yapabiliris
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En Komik Fıkralar Right_bar_bleue

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:09 am

Temel bir gemide kaptanmış, fırtınada rotaları kaybolmuŞ.

Temel:çabuk pusulayı getirin.
Tayfalar:pusula yok neyi getirelim
Temel:ha ozaman kelimei şahadet getirin. geek jocolor queen Very Happy
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:15 am

hakan şükür bir antikacıya gidip oradan bir lamba almış.Lambanın içinden cin çıkmış dilebenden nedilersen demiş
HAKAN ŞÜKÜR süper bir otomobil istiyorum demiş.Cin o çok zor başka birşey dile demiş.O zaman galatasaray turkcell süper ligi kazansın demiş.Cin arabada klimada olsunmu efen sunny Very Happy Smile clown lol! dim demiş
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:17 am

Cimri bir kişi ölümü yaklaşınca oğullarını yanına çağırır.Üç oğlunada vasiyette bulunur . Ben ölünce hepinizin mezarıma tek tek birer milyar koymanızı istiyorum der. Adam öldükten sonra sırayla 1. ve 2. oğlu mezara gider ve birer milyar parayı mezara koyarlar daha sonra babası gibi parayı seven 3. oğluda mezara gider ve mezardaki paraları alır yerine babası adına bir 3 milyarlık çek koyar jocolor
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:18 am

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle santa
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:24 am

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."

pirat Very Happy
Rabia
Forum Canavarı Safvetli
Forum Canavarı Safvetli
Rabia

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 7:38 pm

HEHEH ÇOK KOMİK :d
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 11:52 pm

bencede
furkan
Acemi Safvetli
Acemi Safvetli
furkan

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 11:57 pm

fansız temel ve dursun hotele gitmişler.
resepsiyon da duran kişiye sormuşlar 3 tane boş oda varmı?
adam:var ama birinde sinek, birinde karınca,birinde de sivri sinek var,demiş .
temel:''ben karıncalıda kalırım''.demiş
dursun:''ben sineklide kalırım''.demiş
fransız:''ben de sivrisinekli de kalırım''.demiş
yarısı gün
adam dursuna sormuş rahat uyuya bildinizmi ?
dursun :''hiç rahat uyuyamadım sinekler vızıldayıp durdu''.demiş.
adam fransıza sormuş rahat uyuyabldinizmi?
fransız:''hiçrahat uyumadım sivri ler ısırıp durdu''.demiş.
sıra temele sormuş rahat uyuyabildiniz mi ?
temel:''vallaha çok rahat uyudum ''demiş
adam:nasıl? demiş
temel:''karıncaların birini öldürdüm diğerleri cenazesine gittiler''demiş.
lol! afro Very Happy king
Rabia
Forum Canavarı Safvetli
Forum Canavarı Safvetli
Rabia

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 12:48 am

Buda GüzelDi Furkan Teşekür Ederiz Ama Bunu Ben Biliyodum lol!
yemre
Gelişen Safvetli
Gelişen Safvetli
yemre

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:20 pm

bnde
crazyenes
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
crazyenes

En Komik Fıkralar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100En Komik Fıkralar Right_bar_bleue

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:40 am

Sen biliyordun değil mİ

Nasreddin hocanın iki karısı varmış biri diğerinden daha genç ve güzelmiş. Tekneyle gezintiye çıkmışlar karıları hoca demiş biz göle düşsek önce hangimizi kurtarırdın?
-Hoca yaşlı karısına dönmüş ; Hanım sen biraz yüzme biliyordun değil mi? ; demiş.
http://enes.akan96.sitemynet.com
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:05 pm

Yaşlı bir öğretmen, Fen Bilgisi dersinde kasları anlatıyordu.Bir ara öğrencilerden birine şu soruyu sordu : -Şimdi ben boks yapsam hangi kaslar çalışır? Çocuk sakin sakin cevap verdi : -İzleyenlerin gülme kasları öğretmenim!
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:06 pm

Öğretmen sınıfa girmiş:-İçinizde müziğe yetenekli olanlar kimlerdir?Dört öğrenci ayağa kalkmış. Öğretmen:-Siz doğruca aşağı inin ve piyanonun taşınmasına yardım edin.
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:07 pm

İngilizce dersinde öğretmeni çocuğa sordu :- Oğlum, sana Türkçe bir cümle vereceğim, sen bunu İngilizceye çevireceksin...Çevireceğin cümle, "Çocuk, koştu koştu, denize düştü, boğuldu..."Ögrenci yanıt verdi :- The boy tıkıdık tıkıdık cumburlop glu glu...
-KaDeR-
Yönetici
Yönetici
-KaDeR-

En Komik Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: En Komik Fıkralar   En Komik Fıkralar Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 10:07 pm

Çocuk, okuldan bir gözü şiş olarak dönünce, annesi telaşlandı :-oğlum ne oldu gözüne? düştün mü yoksa?-hayır düşmedim.arkadaşım orhan'la dövüştük.ben de yarın onun gözünü şişireceğim!Annesi yatıştırmaya çalıştı :-sakın ha! dövüşmek iyi birşey değil.ben sana yarın pasta çörek vereyim.arkadaşına da ver, barışın.güzel güzel oynayın olmaz mı?-olur anneciğim, barışırız.Ertesi gün, çocuk öteki gözü de şişmiş olarak döndü.annesi merakla sordu :-yine ne oldu?-arkadaşım yaptı, daha çok pasta, çörek istiyor!

En Komik Fıkralar
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Komik resimler